Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
-
- Posts: 915
- Joined: 30 Nov 2019, 23:18
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
2 talenten die ik graag voor 3 had gehad dus doet even pijn om deze af te hameren.
Stefan Bissegger 4 Paul
Thymen Arensman 4 Nutwood
Steimle loopt nog even bij Laatste man
Stefan Bissegger 4 Paul
Thymen Arensman 4 Nutwood
Steimle loopt nog even bij Laatste man
-
- Posts: 915
- Joined: 30 Nov 2019, 23:18
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Nutwood is er al bijna
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Jannik Steimle 4 Laatste man
Het eerste kwartet:
Danny van Poppel 3 Jordy
Gerben Thijssen 3 Nutwood
Nils Eekhoff 3 Jordy
Jonas Vingegaard 3 Arneboy
Het eerste kwartet:
Danny van Poppel 3 Jordy
Gerben Thijssen 3 Nutwood
Nils Eekhoff 3 Jordy
Jonas Vingegaard 3 Arneboy
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
yep, bijna klaar
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Nutwood inderdaad nu echt bijna klaar die zien we in ronde 8 wel weer terug.
Gerben Thijssen 3 Nutwood
Jonas Vingegaard 3 Arneboy
De 2 die ik op mijn naam had lopen nog even.
Gerben Thijssen 3 Nutwood
Jonas Vingegaard 3 Arneboy
De 2 die ik op mijn naam had lopen nog even.
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Ook Booggie alweer de 3de van de avond binnen
Danny van Poppel 5 Booggie
Danny van Poppel 5 Booggie
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
En Arneboy mag een talent van eigen bodem aan zijn selectie toevoegen
Nils Eekhoff 4 Arneboy
We zijn alweer bij de vijftallen belandt
Tobias Foss 3 Fair Play
Jhonatan Narváez 3 Jordy
Nelson Oliveira 2 TEF
Amund Grondal Jansen 2 Laatste man
Jake Stewart 2 Paul
Nils Eekhoff 4 Arneboy
We zijn alweer bij de vijftallen belandt
Tobias Foss 3 Fair Play
Jhonatan Narváez 3 Jordy
Nelson Oliveira 2 TEF
Amund Grondal Jansen 2 Laatste man
Jake Stewart 2 Paul
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
We gaan Eekhoff toch niet weggeven aan de Belgen?
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Hier had niemand meer interesse in:
Tobias Foss 3 Fair Play
Jhonatan Narváez 3 Jordy
Nelson Oliveira 2 TEF
Amund Grondal Jansen 2 Laatste man
Jake Stewart 2 Paul
De laatste dan en dan kunnen we nog voor 10 uur inpakken.
Aurélien Paret-Peintre 2 Paul
Kamil Małecki 1 Jordy
Will Barta 1 Jordy
Stefano Oldani 1 Jordy
Tony Martin 1 Laatste man
Tobias Foss 3 Fair Play
Jhonatan Narváez 3 Jordy
Nelson Oliveira 2 TEF
Amund Grondal Jansen 2 Laatste man
Jake Stewart 2 Paul
De laatste dan en dan kunnen we nog voor 10 uur inpakken.
Aurélien Paret-Peintre 2 Paul
Kamil Małecki 1 Jordy
Will Barta 1 Jordy
Stefano Oldani 1 Jordy
Tony Martin 1 Laatste man
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Hahaha, ik gokte het erop, weet dat er een paar Belgen meedoen, maar geen idee wie.
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Nou die hoefde gelukkig ook niemand meer.
Aurélien Paret-Peintre 2 Paul
Kamil Małecki 1 Jordy
Will Barta 1 Jordy
Stefano Oldani 1 Jordy
Tony Martin 1 Laatste man
En dat was het alweer voor vanavond, bedankt mannen!
Aurélien Paret-Peintre 2 Paul
Kamil Małecki 1 Jordy
Will Barta 1 Jordy
Stefano Oldani 1 Jordy
Tony Martin 1 Laatste man
En dat was het alweer voor vanavond, bedankt mannen!
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Bedankt, Jordy. Perfect geregeld.
-
- Posts: 414
- Joined: 03 Dec 2019, 21:02
-
- Posts: 414
- Joined: 03 Dec 2019, 21:02
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Hartelijk dank voor de goede leiding, Jordy!
-
- Posts: 915
- Joined: 30 Nov 2019, 23:18
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
Top weer. Het was weer een echte biedavond
Re: Biedronde 3 (maandag 28 december 21.00 uur)
De volledige lijst, graag even controleren.
Remco Evenepoel 41 Homme
Wout van Aert 40 Zwieler
Simon Yates 22 Arneboy
Flippo Ganna 15 Nutwood
Geraint Thomas 17 Jordy
Rohan Dennis 11 Fair Play
Fernando Gaviria 14 YBA
Steven Kruijswijk 14 YBA
Giacomo Nizzolo 13 Nutwood
Matteo Trentin 10 Latasa
Romain Bardet 13 YBA
Tom Pidcock 6 Booggie
Alberto Bettiol 7 Booggie
Stefan Bissegger 4 Paul
Thymen Arensman 4 Nutwood
Jannik Steimle 4 Laatste man
Danny van Poppel 5 Booggie
Gerben Thijssen 3 Nutwood
Nils Eekhoff 4 Arneboy
Jonas Vingegaard 3 Arneboy
Tobias Foss 3 Fair Play
Jhonatan Narváez 3 Jordy
Nelson Oliveira 2 TEF
Amund Grondal Jansen 2 Laatste man
Jake Stewart 2 Paul
Aurélien Paret-Peintre 2 Paul
Kamil Małecki 1 Jordy
Will Barta 1 Jordy
Stefano Oldani 1 Jordy
Tony Martin 1 Laatste man
Remco Evenepoel 41 Homme
Wout van Aert 40 Zwieler
Simon Yates 22 Arneboy
Flippo Ganna 15 Nutwood
Geraint Thomas 17 Jordy
Rohan Dennis 11 Fair Play
Fernando Gaviria 14 YBA
Steven Kruijswijk 14 YBA
Giacomo Nizzolo 13 Nutwood
Matteo Trentin 10 Latasa
Romain Bardet 13 YBA
Tom Pidcock 6 Booggie
Alberto Bettiol 7 Booggie
Stefan Bissegger 4 Paul
Thymen Arensman 4 Nutwood
Jannik Steimle 4 Laatste man
Danny van Poppel 5 Booggie
Gerben Thijssen 3 Nutwood
Nils Eekhoff 4 Arneboy
Jonas Vingegaard 3 Arneboy
Tobias Foss 3 Fair Play
Jhonatan Narváez 3 Jordy
Nelson Oliveira 2 TEF
Amund Grondal Jansen 2 Laatste man
Jake Stewart 2 Paul
Aurélien Paret-Peintre 2 Paul
Kamil Małecki 1 Jordy
Will Barta 1 Jordy
Stefano Oldani 1 Jordy
Tony Martin 1 Laatste man