ChefSpijker wrote: ↑02 Jan 2023, 21:37Nou dat gunnen komt niet van twee kanten, gewoon keihard overboden!
Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
-
- Posts: 220
- Joined: 01 Dec 2019, 19:02
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
Hermans voor 9 naar Guust en Schmid voor 6 naar Latasa
De laatste top 100-mannen dan:
Hugo Hofstetter
Santiago Buitrago
De laatste top 100-mannen dan:
Hugo Hofstetter
Santiago Buitrago
-
- Posts: 414
- Joined: 03 Dec 2019, 21:02
-
- Posts: 220
- Joined: 01 Dec 2019, 19:02
-
- Posts: 414
- Joined: 03 Dec 2019, 21:02
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
Buitrago voor 6 naar TEF
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
Ik gun ze TEF wel
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
Nou vooruit ook Hofstetter voor 5 naar TEF dan
Nog wat boeiends?
Esteban Chaves Arneboy 2
Filipo Zana booggie 2
Rasmus Tiller Arneboy 2
Amaury Capiot snatch 2
Nog wat boeiends?
Esteban Chaves Arneboy 2
Filipo Zana booggie 2
Rasmus Tiller Arneboy 2
Amaury Capiot snatch 2
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
Blijven toch nog wat meer punten over dan ik had gehoopt. Zie het somber in voor de gratis namen die ik op het oog heb.
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
Verkocht:
Esteban Chaves 3 Vinnie
Filipo Zana 2 Booggie
Rasmus Tiller 2 Arneboy
Amaury Capiot 3 Zwieler
Next:
Connor Swift Arneboy 1
Maxime van Gils Arneboy 1
Sylvain Moniquet Arneboy 1
Sean Quinn Arneboy 1
Esteban Chaves 3 Vinnie
Filipo Zana 2 Booggie
Rasmus Tiller 2 Arneboy
Amaury Capiot 3 Zwieler
Next:
Connor Swift Arneboy 1
Maxime van Gils Arneboy 1
Sylvain Moniquet Arneboy 1
Sean Quinn Arneboy 1
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
Verkocht:
Connor Swift 1 Arneboy
Maxim Van Gils 1 Arneboy
Sylvain Moniquet 1 Arneboy
Sean Quinn 2 Zwieler
Volgenden:
Davide Villella Arneboy 1
Sebastien Reichenbach Arneboy 1
Toms Skujins tef 1
Kevin Vermaerke paul 1
Kristoffer Halvorsen yba 1
Connor Swift 1 Arneboy
Maxim Van Gils 1 Arneboy
Sylvain Moniquet 1 Arneboy
Sean Quinn 2 Zwieler
Volgenden:
Davide Villella Arneboy 1
Sebastien Reichenbach Arneboy 1
Toms Skujins tef 1
Kevin Vermaerke paul 1
Kristoffer Halvorsen yba 1
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 7 (maandag 2 januari 21.00 uur)
Allemaal afgehamerd.
Next:
Filippo Fiorelli Zwieler 1
Cristian Rodriguez Zwieler 1
Tobias Bayer snatch 1
Nelson Oliveira paul 1
Thomas Gloag booggie 1
Next:
Filippo Fiorelli Zwieler 1
Cristian Rodriguez Zwieler 1
Tobias Bayer snatch 1
Nelson Oliveira paul 1
Thomas Gloag booggie 1