Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
Verkocht:
Edward Theuns 4 Snatch
Wouter Poels 5 Gujanator
Derek Gee 3 Chef
Next:
Atilla Valter Laatste man 5
Emanuel Buchmann 4 GMV
Louis Meintjes 4 GMV
Warren Barguil Jordy 4
Edward Theuns 4 Snatch
Wouter Poels 5 Gujanator
Derek Gee 3 Chef
Next:
Atilla Valter Laatste man 5
Emanuel Buchmann 4 GMV
Louis Meintjes 4 GMV
Warren Barguil Jordy 4
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
Allemaal afgehamerd.
Volgend rijtje:
Nils Pollit Latasa 4
Lorenzo Rota 3 Wheelie
Lewis Askey 3 JohnnyJ
Ivan Garcia Cortina Jordy 3
Volgend rijtje:
Nils Pollit Latasa 4
Lorenzo Rota 3 Wheelie
Lewis Askey 3 JohnnyJ
Ivan Garcia Cortina Jordy 3
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
gaaaaaaappppp
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
kunnen we de rest niet in een keer afhameren
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
Verkocht:
Nils Pollit 4 Latasa
Lorenzo Rota 3 Wheelie
Lewis Askey 3 JohnnyJ
Ivan Garcia Cortina 4 Gujanator
Next:
Johannes Staune-Mittet 3 Zwieler
Lionel Taminiaux Jordy 2
Arne Marit Jordy 2
Laurence Pithie 2 TEF
Mattew Riccitello 2 Homme
Nils Pollit 4 Latasa
Lorenzo Rota 3 Wheelie
Lewis Askey 3 JohnnyJ
Ivan Garcia Cortina 4 Gujanator
Next:
Johannes Staune-Mittet 3 Zwieler
Lionel Taminiaux Jordy 2
Arne Marit Jordy 2
Laurence Pithie 2 TEF
Mattew Riccitello 2 Homme
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
wist niet dat je boos werd
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
ik wacht nog even op Gee om over te bieden
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
Allemaal verkocht.
Volgend rijtje:
Rigoberto Uran 2 TEF
Rafal Majka 2 GMV
Alessandro Covi Laatste man 2
Jesus Herrada 2 TEF
Esteban Chaves 2 GMV
Volgend rijtje:
Rigoberto Uran 2 TEF
Rafal Majka 2 GMV
Alessandro Covi Laatste man 2
Jesus Herrada 2 TEF
Esteban Chaves 2 GMV
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
Ook weer afgehamerd.
Nog twee te gaan, de eerste:
John Degenkolb 2 Latasa
Dries van Gestel 2 GMV
Isaac del Toro 2 GMV
William Junior Lecerf 2 Homme
Jesus David Pena 1 TEF
Rune Herregodts 1 TEF
Nog twee te gaan, de eerste:
John Degenkolb 2 Latasa
Dries van Gestel 2 GMV
Isaac del Toro 2 GMV
William Junior Lecerf 2 Homme
Jesus David Pena 1 TEF
Rune Herregodts 1 TEF
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
Amper bij te houden dit.
Hier dan nog wat tussen?
Natnael Tesfatsion 1 TEF
Krists Neilands 1 TEF
Bruno Armirail 1 TEF
Chris Harper 1 TEF
Simon Carr 1 Guust
Jonathan Castroviejo 1 GMV
Hier dan nog wat tussen?
Natnael Tesfatsion 1 TEF
Krists Neilands 1 TEF
Bruno Armirail 1 TEF
Chris Harper 1 TEF
Simon Carr 1 Guust
Jonathan Castroviejo 1 GMV
- ChefSpijker
- Posts: 1950
- Joined: 29 Nov 2019, 12:30
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
En klaar. Tot vrijdag!
Adam Yates 31 Zwieler
Enric Mas 22 JohnnyJ
Stefan Küng 17 Snatch
Mikel Landa 16 YBA
Sepp Kuss 15 GMV
Felix Gall 14 Homme
Pascal Ackermann 8 YBA
Andreas Kron 8 Gujanator
Bryan Coquard 8 YBA
Jasper Stuyven 6 GMV
Mark Cavendish 6 Zwieler
Rui Costa 5 Gujanator
Edward Theuns 4 Snatch
Wout Poels 5 Gujanator
Derek Gee 3 Chef
Atilla Valter Laatste man 5
Emanuel Buchmann 4 GMV
Louis Meintjes 4 GMV
Warren Barguil Jordy 4
Nils Pollit 4 Latasa
Lorenzo Rota 3 Wheelie
Lewis Askey 3 JohnnyJ
Ivan Garcia Cortina 4 Gujanator
Johannes Staune-Mittet 3 Zwieler
Lionel Taminiaux Jordy 2
Arne Marit Jordy 2
Laurence Pithie 2 TEF
Matthew Riccitello 2 Homme
Rigoberto Uran 2 TEF
Rafal Majka 2 GMV
Alessandro Covi Laatste man 2
Jesus Herrada 2 TEF
Esteban Chaves 2 GMV
John Degenkolb 2 Latasa
Dries van Gestel 2 GMV
Isaac del Toro 2 GMV
William Junior Lecerf 2 Homme
Jesus David Pena 1 TEF
Rune Herregodts 1 TEF
Natnael Tesfatsion 1 TEF
Krists Neilands 1 TEF
Bruno Armirail 1 TEF
Chris Harper 1 TEF
Simon Carr 1 Guust
Jonathan Castroviejo 1 GMV
Adam Yates 31 Zwieler
Enric Mas 22 JohnnyJ
Stefan Küng 17 Snatch
Mikel Landa 16 YBA
Sepp Kuss 15 GMV
Felix Gall 14 Homme
Pascal Ackermann 8 YBA
Andreas Kron 8 Gujanator
Bryan Coquard 8 YBA
Jasper Stuyven 6 GMV
Mark Cavendish 6 Zwieler
Rui Costa 5 Gujanator
Edward Theuns 4 Snatch
Wout Poels 5 Gujanator
Derek Gee 3 Chef
Atilla Valter Laatste man 5
Emanuel Buchmann 4 GMV
Louis Meintjes 4 GMV
Warren Barguil Jordy 4
Nils Pollit 4 Latasa
Lorenzo Rota 3 Wheelie
Lewis Askey 3 JohnnyJ
Ivan Garcia Cortina 4 Gujanator
Johannes Staune-Mittet 3 Zwieler
Lionel Taminiaux Jordy 2
Arne Marit Jordy 2
Laurence Pithie 2 TEF
Matthew Riccitello 2 Homme
Rigoberto Uran 2 TEF
Rafal Majka 2 GMV
Alessandro Covi Laatste man 2
Jesus Herrada 2 TEF
Esteban Chaves 2 GMV
John Degenkolb 2 Latasa
Dries van Gestel 2 GMV
Isaac del Toro 2 GMV
William Junior Lecerf 2 Homme
Jesus David Pena 1 TEF
Rune Herregodts 1 TEF
Natnael Tesfatsion 1 TEF
Krists Neilands 1 TEF
Bruno Armirail 1 TEF
Chris Harper 1 TEF
Simon Carr 1 Guust
Jonathan Castroviejo 1 GMV
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
thanks chef, goed gedaan
Re: Biedronde 4 (maandag 18 december 21.00 uur)
Wat een tempo, thanks Chef!
Zoals zo vaak net een puntje te kort voor de meeste namen, maar dan heb ik tenminste nog wat over voor de volgende rondes.
Zoals zo vaak net een puntje te kort voor de meeste namen, maar dan heb ik tenminste nog wat over voor de volgende rondes.